na specjalne okazje

zachwycimy smakiem

Catering

spotkania biznesowe

Wiemy jak ważne są spotkania biznesowe – to integralna część pracy każdego właściciela firmy, pracowników oraz kontrahentów. Często takie spotkania decydują o ważnych kontraktach. Właśnie dla takich momentów dedykujemy kulinarną oprawę, która poprawi nastrój gościom oraz pozwoli skupić się na innych ważnych elementach Państwa wydarzenia. Poznając potrzeby oraz oczekiwania Klienta wobec spotkania dostosowujemy proponowane menu oraz formę podania. Dla wymagających gości proponujemy specjalnie inscenizowane gotowanie na żywo realizowane przez najlepszych stołecznych kucharzy.

więcej

Catering

spotkania rodzinne

Warto celebrować szczególne momenty w gronie najbliższych nam osób. Rodzinną atmosferę buduje się po przez relacje, na których pozwalamy się skupić w takich chwilach naszym Klientom. Potrafimy sprostać nawet najbardziej wyszukanym potrzebom smaku i dbamy, aby w tych chwilach dobre jedzenie było jedyni tłem ważnych chwil.

więcej
Royal Plate - Restaurant & Catering HTML Template

Catering

bankiety

Wystawne bankiety, bale lub mały kameralny event – wszystkie tego typu spotkania wymagają specjalnej oprawy kulinarnej. Poruszone miło kubeczki smakowe Twoich goście spotęgują miłe wspomnienia. Nasze wsparcie może nie ograniczać się jedynie do jedzenia – organizowaliśmy wiele ciekawych eventów i jesteśmy gotowi podjąć się realizacji całego wydarzenia.

więcej

Catering

menu na sylwestra

Święto pożegnania starego i powitania Nowego Roku początkowo obchodzono tylko w bogatszych warstwach społeczeństwa, stopniowo zwyczaj przedostawał się do życia wszystkich. Na początku XX wieku pojawiły się lokalne zwyczaje przeżywania tej nocy - na przykład w Hiszpanii od 1909 wraz z każdym uderzeniem zegara zjada się jedno winogrono. Chętnie pomożemy zjeść tej nocy Państwu dużo innych pysznych dań.

więcej
Royal Plate - Restaurant & Catering HTML Template

Catering

oferta świąteczna

Warto piękne chwile dzielić. Nostalgiczny klimat Świąt Bożego Narodzenia oraz Wielkanocy warto utrzymać również w sferze potraw – w tym jesteśmy mistrzami. Przygotujemy dla Państwa niezapomniane smaki, które będą sprzyjać bliskim relacją z bliskimi. Nie zapominamy również o hucznie obchodzonych imprezach takich jak Sylwester – pozwolimy skupić się Państwu na gościach zajmując się poczęstunkiem oraz obsługą.

więcej

cateringgoldi.pl

powiedz nam czego potrzebujesz - pomożemy

kontakt z nami